مرتب سازی:

   فروشگاه اینترنتی دارمو با هدف ارائه برترین محصولات و خدمات در فضای مجازی جهت آسایش و افزایش قدرت خرید مشتریان پایه گذاری شده است. هدف ما ایجاد فروشگاهی در جهت تامین کلیه نیازهای مشتریان همراه با محصولاتی متنوع ، با کیفیت و قیمتی مناسب در کمترین زمان ممکن است.

  دارمو درگاهی برای خرید کالاهای مورد نیاز افراد در زمینه های لوازم خانه و آشپزخانه ، لوازم ورزشی و لوازم شخصی می باشد. هر یک از محصولات دارای تصاویر و توضیحات کامل هستند که دید شفاف و آگاهی کامل به مشتری جهت انتخاب و خرید آسان را می دهد.

  در حال حاضر روش خرید از فروشگاه اینترنتی دارمو خرید آنلاین می باشد 

  وجه تمایز فروشگاه دارمو:

  1- مشاوره رایگان:

  از برجسته ترین ویژگی های فروشگاه اینترنتی دارمو مشاوره رایگان در خصوص کلیه محصولات و همچنین پاسخگویی و خدمات به مشتریان در 12 ساعت از شبانه روز است.

  2- سیستم کنترل کیفی:

  در همین راستا کلیه محصولات قبل از ارسال توسط واحد پشتیبانی و ارسال فروشگاه کاملاٌ تست شده و پس از اطمینان از صحت و سلامت کالا ، محصول بسته بندی و ارسال می شود.

  3- گارانتی تحویل کالا:

  فروشگاه اینترنتی دارمو جهت رفاه کلیه مشتریان و طبق قانون خرید اینترنتی اقدام به ارائه  کارت گارانتی تحویل کالا برای محصولات برقی خود نموده است . ویژگی این گارانتی امکان تعمیر محصولات معیوب توسط شرکت گارانتی می باشد

  4 - مشتری مداری:

  مشتریان سرمایه اصلی یک مجموعه محسوب می شوند و ما نیز افتخار داریم در جهت بالا بردن میزان رضایت مشتریان عزیز ارائه کننده محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب باشیم. واحد پشتیبانی فروشگاه همواره پشتیبانی محصولات اعم از پاسخگویی کلیه سوالات و برطرف کردن مشکلات را بر عهده دارد.

  دیدگاه فروشگاه اینترنتی دارمو ارائه محصولات با کیفیت و تنوع بالا در جهت افزایش میزان رضایت و همچنین قدرت انتخاب و مقایسه محصولات به مشتریان می باشد ، تنوع محصولات در فروشگاه اینترنتی دارمو به قدری خواهد بود که شما را از جستجوی محصول مورد نظرتان در جاهای مختلف بی نیاز می سازد.

   

  انتخابی هوشمندانه ، خریدی عاقلانه در فروشگاه اینترنتی دارمو

   

   

  ورود/ثبت نام
  شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
  کد یکبار رمز خود را وارد کنید

  رمز عبور خود را وارد نمایید
  کد یکبار رمز خود را وارد کنید
  شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
  لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
  شما قبلا وارد شده اید